Erie water treatment

erie water treatment

KOMFORT

Erie Water Treatment odgrywa ważną rolę w skali globalnej ochrony zdrowia przez picie czystej wody. To zmiękczacze, filtry odżelaziające i filtry dla całego domu produkowane przez Erie Water podnoszą poziom właściwości zdrowotnych wody pitnej i komfort standardu życia na całym świecie.

EKOLOGIA

Erie Water Treatment generuje duże korzyści ekologiczne. Opracowujemy i komercjalizujemy produkty, które przyczyniają się do optymalnego zużycia najcenniejszego naturalnego zasobu: wody. Nasze produkty mają najwyższy szacunek dla środowiska. Z dumą to mówimy, cała produkcja i rozwój odbywa się zgodnie z zasadą bezpiecznej technologii dla Ziemi.

WSPÓŁPRACA

Wszystkie nasze produkty są sprzedawane za pośrednictwem naszych własnych, dobrze wyszkolonych partnerów i dystrybutorów. Erie Water Treatment myśli i skupia się na perspektywie długoterminowej współpracy. Cenimy i pielęgnujemy relacje z naszymi partnerami. W końcu, jesteśmy od siebie zależni: ich sukces jest naszym sukcesem.

Doświadczenie

Jako jedna z najstarszych firm w branży przemysłu uzdatniania wody, mamy prawo powiedzieć, że mamy niezrównane bogactwo doświadczeń, z których możemy skorzystać. Erie Water Treatment jest pionierem i innowatorem w rozwoju i produkcji urządzeń do uzdatniania wody od ponad 70 lat.

Membership

water quality aqua belgiqua ewta UAE

Certification

ACS EU USA label Earth safe technology

O nas:
Henrey Alfrey zakłada firmę ERIE Manufakturing Company kupując maszyny i majątek małej fabryki przy East Erie Street 200 w Milwaukee, Wisconsin (USA) w dniu 9 stycznia 1943 roku. Chociaż pierwszymi produktami były tlenowe systemy ratunkowe dla lotnictwa wojskowego, ERIE szybko staje się pionierem i innowatorem w urządzeniach do kontroli przepływu powietrza, HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja) oraz systemów uzdatniania wody. W 1947 roku ERIE jest pierwszym producentem w historii, który opracował i wyprodukował głowicę sterującą z AUTOMATYCZNĄ regeneracją! W roku 2004 po 60 latach rozwoju i produkcji głowic zostaje podjęta strategiczna decyzja o rozpoczęciu produkcji kompletnych urządzeń do uzdatniania wody stosowanymi zarówno w domach prywatnych jak i na szeroko rozumianym rynku komercyjnym. Dzięki rozwojowi produktów, działaniami produkcyjnymi i sprzedażowymi w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji, ERIE pozostaje w czołówce światowego przemysłu uzdatniania wody. Obecnie Erie Water Treatment jest częścią Aquion Inc. (Roselle, USA).

Bogata Historia i doświadczenie

1943
Erie zostaje założona w Milwaukee,
Wisconsin (USA).

1947
ERIE jest pierwszym producentem w historii, który opracował i wyprodukował głowicę sterującą z AUTOMATYCZNĄ regeneracją!

1969
Filia w Europie (Belgia)
rozwój rynku europejskiego
jest ustanowiona.

1971 – 1985
Pierwszy na świecie plastikowy zawór sterujący.
Erie ponownie pionierem na rynku

2005
Pierwszy zmiękczacz domowy we własnej obudowie wprowadzony na rynek.

2008
Erie postanawia przesunąć swoją uwagę z produkcji głowic sterujących na kompletne systemy  uzdatniania wody.

2014

Erie wprowadza na rynek nowe urządzenia H2Optimo dedykowane do zmiękczania cieplej wody w sektorze HoReCa (sektor hotelarski i gastronomiczny).

2016
Erie wprowadza pełną gamę przemysłowych systemów uzdatniania wody.

2017
Erie przygotowuje się do dalszego rozwoju i przenosi siedzibę…

Erie Water Treatment
Produkty serii IQsoft