Co zrobi dla ciebie
zmiękczacz wody IQsoft?

Solutions

Co zrobi dla Ciebie zmiękczacz wody?

Nasz zmiękczacz wody IQsoft jest idealnym i najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w walce z twardą wodą.Kompaktowe wymiary w połączeniu z najnowocześniejszą konstrukcją powodują, że zmiękczacze IQsoft stanowią przełom w branży uzdatniania wody; żaden inny zmiękczacz wody nie jest w stanie zaoferować tak wysokich parametrów działania przy tak niewielkich gabarytach urządzenia, łatwości instalacji i korzyści z miękkiej wody!

Utrzymaj zdrowo wyglądającą skórę
Jedną z największych zalet instalacji zmiękczacza wody w domu jest fakt, że miękka woda ułatwia czyszczenie. To dotyczy twoich ubrań i naczyń, a także twojej skóry. Miękka woda ułatwia tworzenie się piany. Oznacza to, że twoje mydło działa wydajniej i nie pozostawia zablokowanych porów na ciele, tylko odżywcze właściwości. Twoja skóra pozostanie aksamitna i nawilżona.

Co więcej, zmiękczacz wody pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli nie osadza się kamień, czas sprzątania zostanie skrócony. Dodatkowo zmniejszysz użycie detergentów czyszczących. Jeśli woda, której używasz, jest pozbawiona wapnia i magnezu, nie pozostawi po sobie żadnego kamienia. W rezultacie wszystkie urządzenia wykorzystujące wodę – takie jak zmywarki i pralki, bojlery, ekspresy do kawy, kotły wodne – będą działać znacznie dłużej i będą pracować wydajniej. Wszystko to ma korzystny wpływ na Twój portfel i środowisko!

Dlatego wybierz to, co najlepsze dla Ciebie i co jest najlepsze dla Matki Natury.

 

connectivity
logo connect

Erie Connect: odkryj komfort łączności.

Odtwarzanie muzyki na naszych głośnikach lub sterowanie ogrzewaniem domu poprzez Wi-Fi jest całkowicie normalne. Dlaczego nie korzystać z sieci bezprzewodowej w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb, takich jak zmiękczanie wody?

Monitoruj zużycie wody za pomocą smartfona
Nasz zmiękczacz wody IQsoft zapewni Ci doskonale zmiękczoną wodę, a jednocześnie technologia Wi-Fi zapewni Ci spokój ducha, monitorując zużycie wody i zarządzając zmiękczaczem wody za pomocą smartfona lub tabletu. Wyjeżdżasz na wakacje? Dzięki aplikacji Erie Connect możesz łatwo zainicjować “Tryb wakacyjny”, aby
uniknąć niepotrzebnego zużycia wody podczas wakacji.

Połącz się z inteligentnym urządzeniem do zmiękczania wody i monitoruj:
• Stan soli, gdy jest niski i wymaga uzupełnienia
• Twój IQsoft podczas wakacji, włączając tryb wakacyjny
• Twoje codzienne zużycie wody
• Ile pozostało litrów wody do kolejnej regeneracji urządzenia
• Twój bieżący przepływ wody

Zmiękczacze wody IQsoft są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i łatwe w instalacji. Łączność Wi-Fi to dodatkowa zaleta, która pomaga kontrolować, jak Ty i Twoja rodzina zużywacie wodę na co dzień.

Dlatego wybierz komfort I nowoczesne rozwiązania!

Erie Water Treatment
Produkty serii IQsoft